Klimatizace, topení a chlazení, TZB

Klimatizace s montáží za 1 den

ACTIONclima – fan coil a VZT jednotky

ActionClimaACTIONclima vyvíjí a vyrábí fancoily a jednotky na úpravu vzduchu vhodné zejména pro instalaci do obytných prostor,  komerčních objektů, hotelů a průmyslových budov.

ACTIONclima je výrobní podnik, který vznikl kombinací dlouholetých lidských a profesionálních zkušeností v oblasti klimatizace a úpravy vzduchu.

Kompetence našeho vedení umožňuje ACTIONclimě stanovení náročných cílů v jakosti výrobků a servisu, nabízených našim zákazníkům.

Výrobní závod firmy ACTIONclima sídlí v blízkosti severoitalského města Treviso. Filosofie firmy je velmi silně spojená se zemí a jejími zdroji a proto si stanovila heslo “Made in Italy" jako své základní motto, stavějíc na maximální jakosti a flexibilitě.

Hlavním cílem je konstrukce, výroba a prodej široké řady jednotek na úpravu vzduchu inspirovaných heslem „Made in Italy“, s použitím kvalitních a přísně vybíraných komponent.

Všestrannost, vysoká kvalita výrobků a pružnost služeb jsou hlavní vlastnosti, na kterých  byla ACTIONclima založena, aby mohla soutěžit na stále se rozvíjejícím dynamickém a specializovaném trhu.

Lidé pracující ve vedení společnosti ACTIONclima mají znalosti a zkušenosti získané dlouholetou praxí na předních technických, výrobních a komerčních pozicích ve společnostech věnujících se klimatizaci.

Vlastní know-how, sledování tržních trendů a pečlivá volba konstrukce a designu umožňuje firmě ACTIONclima nabídnout zákazníkům technicky kvalitní a moderní výrobky  sledující stálý vývoj v oblasti klimatizace.

Kompetence, pružnost a dynamika jsou aktivy ACTIONclimy při práci s trhem, jeho rychlým vývojem a vyžadovanou stále vyšší specializací.

"Orientace na zákazníka" je filosofií, která řídí vývojové činnosti firmy ACTIONclima, což představuje pečlivé sledování trhu, požadavků zákazníků, technického vývoje a zajišťování optimálních řešení.

Katalogy a prospekty ACTIONclima

Kliknutím na odkaz výše přejdete do sekce Ke stažení.

ACTIONclima

V tomto modulu jsou dostupné následující volby...

  • ACTIONclima – fan coil a VZT jednotky
Klimatizace s montáží za 1 den
Chci vědět více
734 178 546