Klimatizace, topení a chlazení, TZB

Klimatizace s montáží za 1 den

Proč je hlavní cenou investiční diamant?

Diamanty nebudou. Tak nějak by se s nadsázkou dala popsat situace, která v oblasti kamenů nastane v následujících letech. Důvodem je stále se zvyšující poptávka ze strany Číny a Indie. Oba státy dnes spotřebovávají 28 procent světové produkce. V roce 2020 by se pak mělo jednat až o 40 procent.

Tahounem zájmu je především tendence dávat diamanty a diamantové šperky jako dárek k zásnubám, nebo životním výročím. Nejde však pouze o to, že drahé kameny představují dárek na úrovni. Současně s ní se předává i nemalá forma jistoty. Diamanty jsou totiž považovány za nositele vysoké a trvalé hodnoty a důvěra v ně je jak v časech hospodářského růstu, tak také v době, kdy se ekonomice příliš nedaří. Ve prospěch kamenů mluví i skutečnost, že jejich množství je omezené. A to především u kusů, které mají nadprůměrnou kvalitu. V těchto případech dokonce poptávka převyšuje nabídku. Je proto logické, že cena diamantů roste. Navíc dlouhodobě. Příkladem budiž zhodnocení za rok 2011, které se pohybovalo – v závislosti na velikosti a kvalitě – v rozmezí od 6,5 do 18,5 %. A to je pro investory nejdůležitější zpráva.

Kromě schopnosti držet si či přesněji zvyšovat svoji hodnotu je nepřehlédnutelným pozitivem bezpečnost investice. Kameny totiž mají dokonale propracovaný systém certifikace, který stoprocentně garantuje jejich pravost a kvalitu. Jednotlivé investiční kusy se díky tomu nacházejí v bezpečnostním plastovém obalu, jehož nedílnou součástí je certifikát vydaný některým z mezinárodních gemologických institutů. Zpravidla se jedná o americký Gemological Institute of America (GIA), nebo belgické International Gemological Institut (IGI) a Hoge Raad voor Diamanten (HRD). Každý certifikát, jehož obsahem jsou laboratorně naměřené parametry diamantů, lze navíc ověřit prostřednictvím internetových stránek jednotlivých společností.

Partner věrnostní akce – D.I.C.

D.I.C. je ryze česká luxusní klenotnická společnost se světovou působností. Obchoduje ve 24 státech světa. Vlastní showroomy v 8 zemích světa – Praha, Bratislava, Sofie, Moskva, Budapešť, Varšava, Siagon, Shenzhenu.

Je členem diamantové burzy.

D.I.C. se zabývá prodejem investičních diamantů ve 24 státech světa, vlastní výrobou a prodejem originálních diamantových šperků, luxusních hodinek, parfémů, fashion kolekcí – kožené doplňky.

Diamantová cesta

V tomto modulu jsou dostupné následující volby...

Klimatizace s montáží za 1 den
Chci vědět více
734 178 546